Supt Robotic

Jednostka biznesowa:  Ball Corporation
Lokalizacja:

Lublin, PL, 20-277

Data:  26 cze 2024
Kategoria stanowiska:  Dział inżynieryjny/techniczny
Wymagane ID:  37066

Rozwiń swoją karierę w firmie Ball, która jest światowym liderem w produkcji ekologicznych opakowań aluminiowych. Osiągaj niezwykłe rzeczy dołączając do naszego zespołu i zmień swój rozwój zawodowy, społeczność i cały świat!

Jako Ball jesteśmy zachwyceni otrzymaniem nagrody Newsweeka za 2023 rok na liście 100 najbardziej lubianych miejsc pracy na świecie! Jesteśmy liderem produkcji zrównoważonych opakowań aluminiowych, a nasz zespół na całym świecie to ponad 21 000 osób. Nasze zrównoważone produkty to aluminiowe puszki i kubki, które można podawać recyklingowi w nieskończoność, a także puszki do produktów aerozolowych – wszystkie przyczyniają się do tworzenia lepszej społeczności, społeczeństwa i świata.

INŻYNIER DS. ROBOTYKI
Miejsce pracy: Lublin

Jako Inżynier ds. Robotyki będziesz częścią szerszego zespołu Inżynierów Procesu w Dziale Technicznym, który odgrywa kluczową rolę we wspieraniu ogólnych planów biznesowych i celów zakładu.

Wymagane doświadczenie i umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu Automatyka/Robotyka/Elektrotechnika/Mechatronika lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość programowania sterowników PLC
  • Znajomość programowania i obsługi robotów przemysłowych (Fanuc)
  • Znajomość sieci przemysłowych (Ethernet IP)
  • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji do 1kV
  • Znajomość języka angielskiego min. w stopniu średniozaawansowanym
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim
  • Mile widziana praktyczna znajomość standardów TPM, 6Sigma oraz Lean

Kluczowe obowiązki obejmują:

  • Identyfikacja problemów technologicznych i jakościowych, analiza przyczyn, wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych
  • Wsparcie w usuwaniu awarii
  • Nadzór, programowanie i optymalizacja pracy robotów, sterowników PLC, HMI, VFD
  • Sporządzanie dokumentacji przeglądowej oraz szkoleniowej
  • Prowadzenie projektów zwiększających efektywność i optymalizacyjnych w zakresie automatyki maszyn
  • Projektowanie systemów automatyki i robotyki
  • Standaryzacja pracy
  • Definiowanie potrzeb, organizowanie i prowadzenie szkoleń pracowników zakładu

To co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji,
  • Zdobycie bogatego doświadczenia w firmie z kapitałem amerykańskim,
  • Duży zakres samodzielności, możliwość rozwoju i pracę w miłej atmosferze w firmie zorientowanej na pracownika,
  • Szeroki wachlarz benefitów dostępnych dla Pracowników m.in dofinansowanie do posiłków, system kafeteryjny, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, integracje, bogaty pakiet szkoleń,

Administratorem Twoich danych osobowych jest Ball Packaging Europe Lublin sp. z o.o przy ul. Vetterów 14, 20-277 Lublin (dalej Ball).

W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane?
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji: na podstawie art. 22¹ kodeksu pracy (art. 6 ust. 1 pkt c) RODO); na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych, tj. danych osobowych innych niż wskazane w art. art. 22¹ kodeksu pracy, przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO); w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie Twojej zgody – o ile została wyrażona (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Wyrażona przez Ciebie zgoda jest udzielana z poszanowaniem swobody jej udzielenia. W dowolnym momencie masz prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ball będzie przekazywać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Ball. Ponadto Ball będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, o ile taki obowiązek wynikać będzie z przepisów prawa. Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych.

Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane?
Twoje dane osobowe przetwarzane będą przez czas niezbędny do przeprowadzenia niniejszej rekrutacji nie dłużej niż 12 miesięcy, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie w ramach przyszłych procesów rekrutacyjnych do czasu odwołania powyższej zgody.

Jakie masz prawa?
Przysługuje Ci prawo do: dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu; sprostowania swoich nieprawidłowych danych; żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym) w przypadku wystąpienia okoliczności przewidzianych w art. 17 RODO; żądania ograniczenia przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 18 RODO; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach  wskazanych w art. 21 RODO; przenoszenia dostarczonych danych, przetwarzanych w sposób zautomatyzowany. Jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, możesz wnieść skargę do organu nadzorczego (UODO, ul. Stawki 2, Warszawa). Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chcesz skorzystać z przysługujących Ci praw, skontaktuj się z nami: Inspektor Ochrony Danych: Piotr Janiszewski, iod@ball.com

Korporacja Ball jest pracodawcą równych szans. Aktywnie zachęcamy do aplikowania wszystkich, bez względu na płeć, orientację, wiek, pochodzenie etniczne, wyznanie, lub zdolności.

Dołączając do Ball będziesz należeć do zespołu ponad 21 000 osób z całego świata. Nasza oferta obejmuje puszki aluminiowe nadające się do nieskończonego recyklingu, kubki i butelki aerozolowe, dzięki którym nasi klienci mogą przyczyniać się do tworzenia lepszego świata.

Każdy z nas jest głęboko zaangażowany w różnorodność i inkluzyjność, która jest podstawą naszej kultury przynależności. Wszyscy w Ball są tak samo ważni robiąc to, co kochają. Bo to, co tworzymy, może się zmienić, ale to, co zawsze będziemy robić, to różnica w świecie.

Nazwa stanowiska może różnić się od nazwy stanowiska w umowie ze względu na lokalną strukturę nazw stanowisk i globalne systemy HR.

Agencjom dziękujemy.