Mechanik-Narzędziowiec (K/M)

Jednostka biznesowa:  Ball Corporation
Lokalizacja:

Lublin, PL, 20-277

Data:  2023-01-15
Kategoria stanowiska:  Produkcja/działalność operacyjna
Wymagane ID:  26003

Rozwiń swoją karierę w firmie Ball, która jest światowym liderem w produkcji ekologicznych opakowań aluminiowych. Osiągaj niezwykłe rzeczy dołączając do naszego zespołu i zmień swój rozwój zawodowy, społeczność i cały świat!

Podsumowanie pozycji:
Jako Mechanik-Narzędziowiec (K/M) będziesz częścią szerszego zespołu Utrzymania Ruchu, który odgrywa kluczową rolę we wspieraniu ogólnych planów biznesowych i celów zakładu.

Poszukujemy nowych osób w związku z dynamicznym rozwojem zakładu w Lublinie oraz instalacją nowych linii produkcyjnych. Na tym stanowisku będziesz pracował w systemie 5-brygadowym.

Kluczowe obowiązki obejmują:

•    Naprawy i modyfikacje narzędzi produkcyjnych w celu utrzymania ich ciągłej sprawności
•    Wykonywanie przeglądów prewencyjnych narzędzi produkcyjnych
•    Tworzenie i /lub interpretowanie rysunków, obliczanie i ustalanie wymiarów stosowanych podczas wykonywania i naprawiania części
•    Wybieranie i szlifowanie narzędzi, dostosowywanie ich do wymogów dokładności tolerancji i wykończenia
•    Ustawianie i obsługiwanie obrabiarek, tokarek, szlifierek, wiertarek i polerek
•    Polerowanie narzędzi oraz ich elementów składowych
•    Przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy
•    Dbanie o czystość na stanowisku pracy oraz na terenie zakładu

Wymagane doświadczenie i umiejętności:
•    Wykształcenie techniczne
•    Umiejętność posługiwania się narzędziami ręcznymi, urządzeniami pomiarowymi, elektronarzędziami
•    Umiejętności czytania rysunku technicznego i pracy z dokumentacją techniczną
•    Sprawność, samodzielność i dokładność w działaniu
•    Obsługa maszyn skrawających (tokarka, frezarka, wiertarka, szlifierka)
•    Umiejętność pracy w zespole i efektywna komunikacja
•    Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Korporacja Ball jest pracodawcą równych szans. Aktywnie zachęcamy do aplikowania wszystkich, bez względu na płeć, orientację, wiek, pochodzenie etniczne, wyznanie, lub zdolności.

Dołączając do Ball będziesz należeć do zespołu ponad 22 000 osób z całego świata. Od puszek aluminiowych, kubków i opakowań produktów gospodarstwa domowego nadających się do nieograniczonego recyklingu, po technologie kosmiczne, nasze produkty umożliwiają naszym klientom głębsze zrozumienie naszej planety i wszechświata.

Każdy z nas jest głęboko zaangażowany w różnorodność i inkluzyjność, która jest podstawą naszej kultury przynależności. Wszyscy w Ball są tak samo ważni robiąc to, co kochają. Bo to, co tworzymy, może się zmienić, ale to, co zawsze będziemy robić, to różnica w świecie.

Nazwa stanowiska może różnić się od nazwy stanowiska w umowie ze względu na lokalną strukturę nazw stanowisk i globalne systemy HR.

Agencjom dziękujemy.