Mechanic Toolroom

Jednostka biznesowa:  Ball Corporation
Lokalizacja:

Lublin, PL, 20-277

Data:  4 wrz 2024
Kategoria stanowiska:  Produkcja/działalność operacyjna
Wymagane ID:  38226

Rozwiń swoją karierę w firmie Ball, która jest światowym liderem w produkcji ekologicznych opakowań aluminiowych. Osiągaj niezwykłe rzeczy dołączając do naszego zespołu i zmień swój rozwój zawodowy, społeczność i cały świat!

Jako Ball jesteśmy zachwyceni otrzymaniem nagrody Newsweeka za 2023 rok na liście 100 najbardziej lubianych miejsc pracy na świecie! Jesteśmy liderem produkcji zrównoważonych opakowań aluminiowych, a nasz zespół na całym świecie to ponad 21 000 osób. Nasze zrównoważone produkty to aluminiowe puszki i kubki, które można podawać recyklingowi w nieskończoność, a także puszki do produktów aerozolowych – wszystkie przyczyniają się do tworzenia lepszej społeczności, społeczeństwa i świata.

Czy chcesz pracować w wiodącej na świecie firmie wytwórczej, która stara się budować lepszą przyszłość bazującą na zrównoważonym rozwoju i innowacyjności? Czy szukasz nowego wyzwania w stabilnej, szybko rozwijającej się branży?

Jesteśmy globalnym liderem w dziedzinie zrównoważonej produkcji zatrudniającym na całym świecie ponad
21 000 pracowników. Od aluminiowych puszek, kubków i pojemników na aerozole, które można poddawać recyklingowi w nieskończoność po rozwiązania dla przemysłu lotniczego i kosmicznego, które pozwalają naszym klientom lepiej poznać naszą planetę i wszechświat. Te wszystkie niesamowite produkty wytwarzamy w jednym tylko celu: aby tworzyć lepsze społeczności, lepsze społeczeństwo i lepszy świat.
A oprócz tego wszystkich nas cechuje głębokie przekonanie o wartości różnorodności i integracji, które stanowią fundament naszej kultury przynależności. I każdy pracownik Ball jest mistrzem, zmieniającym codziennie świat poprzez pracę, którą kocha.
Przewodzimy, czerpiąc inspirację z naszych umysłów i serc, i łączymy innowacyjne myślenie z niezłomnym duchem prężności, który popycha nas do przodu w nieustannym poszukiwaniu nowych sposobów, aby sprawić, że nasze życie i świat staną się lepsze. Niezależnie od tego, czy pracujemy nad opakowaniami nadającymi się do nieskończonego recyklingu, czy nad innowacjami dla branży lotniczej i kosmicznej.

Ponieważ to, co tworzymy, może się zmienić, ale nasze produkty będą zawsze zmieniać przyszłość.

Wraz  z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TECHNIK MECHANIK (NARZĘDZIOWIEC)
Miejsce pracy: Lublin

Jako Mechanik - Narzędziowiec będziesz częścią szerszego zespołu Utrzymania Ruchu, który odgrywa kluczową rolę we wspieraniu ogólnych planów biznesowych i celów zakładu.

Oczekiwania:

  • Zdolności manualne
  • Wyobraźnia techniczna
  • Umiejętność obsługi narzędzi i urządzeń pomiarowych (np. suwmiarka, mikrometr)
  • Umiejętności pracy z rysunkiem technicznym
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sprawność, samodzielność i dokładność w działaniu.
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (czterobrygadówka)

Jeżeli spełniasz tylko niektóre wymagania ale jesteś chętny do nauki – aplikuj, wszystkiego Cię nauczymy!

Zakres obowiązków:

  • Naprawy, modyfikacje i dbanie o należyty stan elementów matryc
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych elementów matryc
  • Polerowanie narzędzi oraz ich elementów składowych
  • Przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy
  • Dbanie o czystość na stanowisku pracy oraz na terenie zakładu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji
  • Zdobycie bogatego doświadczenia w firmie z kapitałem amerykańskim,
  • Duży zakres samodzielności, możliwość rozwoju i pracę w miłej atmosferze w firmie zorientowanej na pracownika
  • Szeroki wachlarz benefitów dostępnych dla Pracowników m.in system kafeteryjny, dofinansowanie do posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, integracje, bogaty pakiet szkoleń

Administratorem Twoich danych osobowych jest Ball Packaging Europe Lublin sp. z o.o przy ul. Vetterów 14, 20-277 Lublin (dalej Ball).

W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane?
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji: na podstawie art. 22¹ kodeksu pracy (art. 6 ust. 1 pkt c) RODO); na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych, tj. danych osobowych innych niż wskazane w art. art. 22¹ kodeksu pracy, przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO); w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie Twojej zgody – o ile została wyrażona (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Wyrażona przez Ciebie zgoda jest udzielana z poszanowaniem swobody jej udzielenia. W dowolnym momencie masz prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ball będzie przekazywać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Ball. Ponadto Ball będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, o ile taki obowiązek wynikać będzie z przepisów prawa. Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych.

Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane?
Twoje dane osobowe przetwarzane będą przez czas niezbędny do przeprowadzenia niniejszej rekrutacji nie dłużej niż 12 miesięcy, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie w ramach przyszłych procesów rekrutacyjnych do czasu odwołania powyższej zgody.

Jakie masz prawa?
Przysługuje Ci prawo do: dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu; sprostowania swoich nieprawidłowych danych; żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym) w przypadku wystąpienia okoliczności przewidzianych w art. 17 RODO; żądania ograniczenia przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 18 RODO; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach  wskazanych w art. 21 RODO; przenoszenia dostarczonych danych, przetwarzanych w sposób zautomatyzowany. Jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, możesz wnieść skargę do organu nadzorczego (UODO, ul. Stawki 2, Warszawa). Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chcesz skorzystać z przysługujących Ci praw, skontaktuj się z nami: Inspektor Ochrony Danych: Piotr Janiszewski, iod@ball.com

Korporacja Ball jest pracodawcą równych szans. Aktywnie zachęcamy do aplikowania wszystkich, bez względu na płeć, orientację, wiek, pochodzenie etniczne, wyznanie, lub zdolności.

Dołączając do Ball będziesz należeć do zespołu ponad 21 000 osób z całego świata. Nasza oferta obejmuje puszki aluminiowe nadające się do nieskończonego recyklingu, kubki i butelki aerozolowe, dzięki którym nasi klienci mogą przyczyniać się do tworzenia lepszego świata.

Każdy z nas jest głęboko zaangażowany w różnorodność i inkluzyjność, która jest podstawą naszej kultury przynależności. Wszyscy w Ball są tak samo ważni robiąc to, co kochają. Bo to, co tworzymy, może się zmienić, ale to, co zawsze będziemy robić, to różnica w świecie.

Nazwa stanowiska może różnić się od nazwy stanowiska w umowie ze względu na lokalną strukturę nazw stanowisk i globalne systemy HR.

Agencjom dziękujemy.